Domek letniskowy - Jabłonka
Jesteśmy Twoim partnerem w planowaniu podróży rekreacyjnych po Polsce. Oferujemy wybór noclegów w różnych kategoriach, od luksusowych hoteli po przytulne pensjonaty, w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych. Rezerwacja online jest prosta i zajmuje tylko kilka sekund. Nie czekaj i zarezerwuj już dziś swoje noclegi, samochód i bilety na atrakcje. Z nami Twoje podróże będą jeszcze bardziej przyjemne i niezapomniane! Last minute. First minute. Kup teraz, zarezerwuj dziś, nie zwlekaj.
Domek letniskowy
Jabłonka 13-100 54 c domki letniskowe i całoroczne
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
10.0/10
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
10.0/10
Obiekt Domek letniskowy położony jest w miejscowości Jabłonka w regionie warmińsko-mazurskie i oferuje balkon oraz widok na ogród. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród oraz bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano taras, kilka sypialni (2), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 34 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. The hot tub and fireplace are the special features of this holiday home. The holiday homes kitchenette, which has a refrigerator and a dishwasher, is available for cooking and storing food. The air-conditioned holiday home features a flat-screen TV, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit has 4 beds. Dom wakacyjny - 13 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 65 mkw.
Pokoje dla niepalących
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Plaża
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Zwierzęta domowe są akceptowane
Całkowity zakaz palenia
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Ogród
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Bezpłatny parking
Parking
Prywatny parking
Parking na miejscu
Klimatyzacja
Wanna z hydromasażem / jacuzzidodatkowo płatne
Taras
Pokoje rodzinne
