Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża przy Czerwonej Rzeczce Ustronie Morskie - PleśnaPlaża w PleśnejLatarnia Morska w GąskachPlaża przy Latarni Morskiej w GąskachPlaża wschodnia - plaża przy kapliczce w GąskachKapliczka Broń od Atomu w GąskachOgrody Tematyczne Hortulus i Labirynt Hortulus Spectabilis w DobrzycyPromenada SarbinowoPlaża SarbinowoFunworld - dmuchany park rozrywki SarbinowoŁódka z piratami w ChłopachPlaża ChłopyWioska Tematyczna - Wieś Rybacka w ChłopachMolo w ChłopachPomnik Pamięci tych, którzy nie powrócili z morza w ChłopachObelisk 16-ty południk ChłopyPlaża MielenkoLeśna Pętla Przygód i Tajemnic w MielnieBunkry w lesie mieleńskim - Bunkier Zachodni Mielenko, Bunkier Wschodni MielnoBunkier na wydmie w MielnieAtrium Apartament - Sarbinowo
Jesteśmy Twoim partnerem w planowaniu podróży rekreacyjnych po Polsce. Oferujemy wybór noclegów w różnych kategoriach, od luksusowych hoteli po przytulne pensjonaty, w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych. Rezerwacja online jest prosta i zajmuje tylko kilka sekund. Nie czekaj i zarezerwuj już dziś swoje noclegi, samochód i bilety na atrakcje. Z nami Twoje podróże będą jeszcze bardziej przyjemne i niezapomniane! Last minute. First minute. Kup teraz, zarezerwuj dziś, nie zwlekaj.
Atrium Apartament
Sarbinowo Nadmorska 75 A 13 apartamenty - mieszkania
WiFi
Spa/wellness
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.2/10
WiFi
Spa/wellness
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.2/10
Obiekt Atrium Apartament oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sarbinowo – około 200 m. Oferta obiektu obejmuje bezpłatne Wi-Fi, ogród, bar oraz restaurację.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano taras, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i płytą kuchenną. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obsługa recepcji, która mówi w języku angielskim i polskim, służy pomocą przez całą dobę.
Na terenie obiektu Atrium Apartament znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 33 km, PKP Kołobrzeg – 34 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 129 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. In the fully equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a toaster. Featuring a terrace with garden views, this apartment also provides a coffee machine and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Pokoje dla niepalących
Bezpłatne Wi-Fi
Pokoje rodzinne
Wanna z hydromasażem / jacuzzidodatkowo płatne
Bezpłatny parking
Ogród
Masażdodatkowo płatne
Całodobowa recepcja
Plac zabaw
Winda
Taras
Zwierzęta domowe są akceptowane
Całkowity zakaz palenia
Saunadodatkowo płatne
Lokalizacja przy samej plaży
Parking na miejscu
Plac zabaw dla dzieci
Piesze wycieczki
Parking
Bar
Wi-Fi
Restauracja
Dostęp do Internetu
Taras słoneczny
Spa i centrum odnowy biologicznejdodatkowo płatne
Plaża
Ogrzewanie

